Kilka propozycji na sobotę:
- Warsztaty Harmonijkowe
Prowadzenie:
Bartosz Łęczycki - jeden z najlepszych i najbardziej wszechstronnych harmonijkarzy w Europie.
Sala Widowiskowo-Koncertowa Muza. Sosnowiec, ul. Warszawska/2, godz. 10:00 - 17:30; bilet: 20zł.
- Festiwal Organizacji Pozarządowych, godz. 11.00 Oficjalne otwarcie Festiwalu Rodzinnym Biegiem w Byle Czym
godz.11.00-17.00
Warsztaty w strefie: kreatywności, sportu, zdrowia i obywatelskiej
Zamek dmuchany (Fundacja dla Młodych)
Ścianka Wspinaczkowa (Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych)
Przejażdżki kucami (Stowarzyszenie Twórczego Rozwoju)
Otwarty trenining boksu z Tomaszem Gromadzkim (Stowarzyszenie Twórczego Rozwoju)
Paint Ball – Stowarzyszenie Paramilitarne Pancernik
Pokazy Śląkiej Grupy off roadowa 4*4 SKARABEUSZ TEAM
Pokaz motocykli Dawcy Uśmiechu
Pokazy Straż/Policja
Pokazy ratownictwa (Zagłębiowski WOPR)
Konkursy z nagrodami na scenie/ Konkurs na najlepsze stoisko, godz. 12.00-15.00
Warsztaty rolkowe (impreza towarzysząca) – skatepark MOSiR, godz.13.00
bezpłatne Zwiedzanie Mini Zoo z przewodnikiem. godz.13.00 -17.00
bezpłatna Fotobudka (zwariowane przebrania, pamiątkowe zdjęcie), godz.17.00 Pokazy Capoeira
Występy sceniczne – AMFITEATR (godz.14.00-21.00):
Prowadzenie Wiktoria Mucha i Stowarzyszenie Passionis, godz.13.00
Grupa artystyczno-kabaretowa ART podopiecznych ZOW nr 2(Fundacja Nieinni), godz.13.30
UKS Orlęta/sekcja Gimone (pokazy taneczne), godz.14.00
ZHP- Hufiec Sosnowiec występy harcerzy, godz.14.30
Sławomir Jama (stowarzyszenia AD-ASTRA, gitara, śpiew, utwory własne), godz.15.00
Klimontowianki, godz.15.30
Kapela rockowa SCRUM (Stowarzyszenie Przebudzenie), godz. 17.30
Koncert Cobra-KMR-Maximum Smaku Bez Cukru, COBRA-CZAKI 17:30-17:45
Lucyna Gawlik (recital gitarowo balladowy, Piotr Kubala, Wojciech Kwietniewski), godz. 20.30
Zespół Aplauz Sixty Plus, Park im. Jacka Kuronia w Kazimierzu Górniczym, Sosnowiec, ul. Jasieńskiego B./, godz. 11:00 - 21:00
- NOC MUZEÓW
Noc z Kossakami
17.00 - 18.00 Amazonki Kossaków - pokaz jazdy konnej;
18.00 - 18.40 Koń w literaturze romantycznej - wykład dr Łucji Ginko;
18.40 - 19.30 Ty mnie nie maluj na kolanach, ty mnie maluj dobrze! - gawęda red. Leszka Mazana;
19.30 - 20.30 Kossakowie - otwarcie wystawy;
18.00 - 19.00 Pan Twardowski - spektakl dla dzieci;
19.00 - 20.00 Od stępu do galopu - warsztaty plastyczne.
- Pałac Schoena - Muzeum w Sosnowcu, Sosnowiec, ul. Chemiczna/12, +48 32 363 16 70, godz. 19:30;
- GOOD VIBRATION - Mad Fiddle violin live act., Kashmir Club & Restaurant, Sosnowiec, ul. Stanisława Małachowskiego/9 ,+48 32 297 95 95;godz. 21:00, bilet: 20zł.
- Wystawa Kamila Myszkowskiego, Miejska Biblioteka Publiczna Filia 4, Sosnowiec, ul. Zamkowa/9, +48 32 266 14 37 w godz. otwarcia biblioteki, wstęp wolny.
- Wystawa malarstwa i rysunku Anny Rozenau „JESTEM”, Sala Widowiskowo-Koncertowa Muza
Sosnowiec, ul. Warszawska/2, w godz. otwarcia Sali., wstęp wolny.
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj