Czy połączenie programu do fakturowania z magazynem jest możliwe? Oczywiście, że tak. Takie zestawienie funkcji występuje chociażby w programie Faktura Small Business Handel. To oprogramowanie, które firma MEGA-TECH przygotowała by uprościć użytkownikowi pracę z fakturami i prosto zarządzać magazynem.

Funkcje służące fakturowaniu

Program do wystawiania faktur Faktura Small Business Handel to oprogramowanie, w którym w kilka minut zostanie przygotowana: faktura VAT, faktura zwolniona z VAT, faktura VAT marża, faktura z odwrotnym obciążeniem i wiele więcej. Moduł magazynowy pozwala wygenerować także dokumenty magazynowe takie jak: RW, PW, WZ, PZ i MM. Program pozwoli przygotować również plik JPK, dokumenty kasowe czy wystawić paragon fiskalny. To funkcjonalne narzędzie, z którym wystawi się najpopularniejsze rodzaje faktur i innych dokumentów. Prostota programu FSBH wynika głównie z rozmieszczenia opcji oraz wprowadzonych w nich udogodnieniach. Program pozwala szybko przygotować faktury pobierając automatycznie dane klientów z CEIDG lub z wcześniej utworzonej kartoteki. Z łatwością wystawi się także faktury w obcych walutach i językach. Kurs pobierany jest automatycznie z NBP. Dokumenty można wysyłać na kontrahentów e-mailem lub szybko eksportować do znanych programów księgowych.

Program do faktur z magazynem

Faktura Small Business Handel to program magazynowy. Użytkownik może wprowadzić w nim faktury zakupowe, dodać towary, stworzyć ich kartotekę czy przygotować oferty, zamówienia i cenniki dla klientów. Funkcje magazynowe pozwalają sprawdzać na bieżąco stany magazynowe i nimi zarządzać. Program wskaże braki i umożliwi szybkie przeprowadzenie inwentaryzacji. To sprawdzone narzędzie, z którym w przedsiębiorstwie łatwiej będzie się wystawiać faktury i dbać o zaplecze magazynowe.

Wystawianie faktur i kontrola magazynu powinna być prowadzona w jednym programie. Korzystanie z programu Faktura Small Business Handel przyśpieszy i uporządkuje codzienną pracę z dokumentami.