Program do wystawiania faktur to narzędzie, bez którego trudno wyobrazić sobie biurową pracę. Dobre oprogramowanie pozwala przedsiębiorstwu wypełniać formalności związane z dokumentowaniem sprzedaży i przeprowadzaniem różnego rodzaju transakcji. Warto więc wyposażyć się w program, który będzie spełniał podstawowe oczekiwania.

Faktura Small Business

Program do fakturowania Faktura Small Business to pierwsza z naszych propozycji. Program ma wiele zalet. Jest prosty w obsłudze, ma czytelny interfejs, działa szybko i bezproblemowo. Użytkownik może bez trudu w kilka minut wystawić potrzebne mu dokumenty. Ten program do faktur ma funkcjonalności ułatwiające prace biurowe i kontakt z kontrahentem. Faktura Small Business pozwala wystawić faktury VAT, bez VAT, z odwrotnym obciążeniem, proformy, korekty, dowody sprzedaży czy paragony fiskalne. Ponadto jest stale aktualizowany w oparciu o zmieniające się przepisy prawne. Szybko można dzięki niemu wygenerować JPK, seryjnie wydrukować dokumenty, wystawić faktury w walucie obcej i języku. To wygodne i w pełni funkcjonalne rozwiązanie.

Faktura Small Business Handel

Drugi program do wystawiania faktur jest bardziej rozbudowany, gdyż posiada zaplecze magazynowe. Mowa o programie Faktura Small Business Handel. To program opracowany przez firmę MEGA-TECH, która rozszerzyła podstawową wersję swojego programu Faktura Small Business o moduł magazynu. Tak powstał przydatny i bardzo uniwersalny program magazynowy. Oprogramowanie pozwala wystawić dodatkowo dokumenty magazynowe takie jak: WZ, PZ, PW, RW czy MM. Bez trudu można przeprowadzać inwentaryzację. Program umożliwia stałą kontrolę posiadanych towarów. Ponadto w ofercie są pomocne w analizowaniu sprzedaży i zysków statystyki i raporty. Program umożliwia wysyłkę faktur do klientów e-mailem co zaoszczędza czas. Na szybkie fakturowanie wpływa również możliwość seryjnego wydruku dokumentów, pobieranie danych kontrahenta na podstawie numeru NIP z CEIDG czy kursu walut automatycznie ze strony NBP.

Przygotowane przez MEGA-TECH oprogramowania to odpowiedź na potrzebę przedsiębiorców w zakresie posiadania szybkiego i prostego programu fakturującego. Przedsiębiorstwo, które chce się rozwijać, zdobywać klientów i nie mieć trudności w wystawianiu dokumentów, z pewnością powinno darmowo przetestować zaproponowane funkcjonalności.Artykuł partnera