Komendant Miejski Policji w Sosnowcu insp Dominik Łączyk oraz Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński serdecznie zapraszają na piknik rodzinny organizowany w dniu 22.07.2017r na terenie parku STAWIKI z okazji Święta Policji. Na przybyłych, zarówno starszych jak i najmłodszych mieszkańców naszego miasta, czekać będzie moc atrakcji. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 14.00 na placu przed wejściem na Stadion Ludowy.

Już 22.07.2017 roku na terenie parku i siedliska "Stawiki" odbędzie się piknik rodzinny z okazji Święta Policji organizowany wspólnie przez Komendę Miejską Policji w Sosnowcu i Urząd Miejski w Sosnowcu.

O godz 9.00 na terenie boiska do beach soccera na terenie Stawików rozpocznie się turniej piłki nożnej plażowej, na który zapraszamy każdego, kto ma ochotę obserwować rozgrywki i kibicować uczestnikom.

O godz 14.00 na placu przy wejściu na Stadion Ludowy, gdzie ustawiona będzie scena, rozpocznie się festyn, podczas którego wspólnie z miastem przygotowano wiele atrakcji: pokazy sztuk walki, pokaz pierwszej pomocy, prezentację umiejętności policyjnego psa obronnego i naukę sposobu postępowania z agresywnym psem, pokaz grupy reagowania służby więziennej, oraz zabawę z DJ.

Na maluchy czekać będą dmuchany zamek, darmowa wata cukrowa oraz saturator a także wiele zaaranżowanych specjalnie dla nich stoisk oferujących różnego rodzaju atrakcje. Starsze dzieci i dorośli będą mogli spróbować swych sił w symulatorze strzeleckim, symulatorach jazdy i dachowania oraz wypróbować atrakcje oferowane przez Laser House.

Do zwiedzania i oglądania dostępny będzie również sprzęt specjalistyczny straży pożarnej, służby więziennej oraz policji. Fotobudka uwieczni uczestników ubranych w dowolnie wybrany sprzęt specjalistyczny policji.

Zakończenie programu przewidziane jest na godzinę 21.00.