Prezent na wieczór kawalerski nie musi być nudny i stereotypowy. Warto podarować coś niezwykłego! Tym czymś może być lot w aerotunelu.

Wieczór kawalerski to często jedyna tego rodzaju okazja w życiu mężczyzny, który niedługo ma poślubić swoją wybrankę. To też symboliczny czas na ostatnią zabawę jako kawaler. Organizator takiego wydarzenia powinien zatem zadbać o to, aby było ono jedyne w swoim rodzaju. Dobry wieczór kawalerski musi gwarantować świetną rozrywkę. Możliwości jest sporo! Jeżeli liczy się niebanalna zabawa, warto postawić na niezapomniane przeżycia – zapewni ją tunel aerodynamiczny, który znajduje się w Katowicach!

 

Dlaczego warto wybrać lot w aerotunelu na wieczór kawalerski?

Prezenty na wieczór kawalerski bardzo często są dość stereotypowe, na przykład to wspólne wyjście ze znajomymi do klubu nocnego czy striptiz. Jednak coraz częściej obserwuje się odejście od takich właśnie podarunków. Jedną z popularnych rozrywek jest wtedy lot w tunelu aerodynamicznym. Można skorzystać z niego w wielu miastach w Polsce – także w centrum Katowic.

Tunele aerodynamiczne do specjalne konstrukcje wyposażone w duże wentylatory, które przeznaczone są do użycia jako symulatory swobodnego spadania. W związku z tym osoba, która znajduje się w takim tunelu, może unieść się do góry i poczuć się tak, jakby latała.

Latanie w tunelu aerodynamicznym bardzo często porównywane jest do swobodnego spadania podczas skoków spadochronowych. To uczucie podobne do lotu w dół z dużą prędkością bez żadnych ograniczeń. Dodatkowo, możliwe jest wtedy wykonywanie różnych ewolucji, dlatego to doskonała zabawa dla tych, którzy lubią adrenalinę.

Standardowy czas lotu aerotunelu to 3 minuty, które dzielone są na dwa loty po 1,5 minuty każdy. W trakcie lotu uczestnik stale znajduje się pod opieką instruktora, który pomaga mu w utrzymaniu odpowiedniej postawy, a także pokazuje, jak wykonywać różne figury w powietrzu.

Wobec tego taki lot może być świetnym pomysłem na wieczór kawalerski – gwarantuje maksymalną rozrywkę dla przyszłego Pana Młodego, a także mogą uczestniczyć w nich inni zaproszeni na wydarzenie goście!

 

Loty w tunelu aerodynamicznym na wieczór kawalerski – jak to zorganizować?

Tunele aerodynamiczne, w tym także tunel działający w Katowicach, umożliwiają wcześniejszą rezerwację lotów.

W przypadku wykupienia lotów na wieczór kawalerski można zdecydować się na dwie opcje, czyli na kupno lotów na konkretny dzień albo też wykupienie vouchera upominkowego, który pozwala obdarowanej osobie na samodzielne wybranie terminu.

Pierwsza opcja sprawdzi się wtedy, gdy loty mają mieć miejsce podczas wieczoru kawalerskiego. Wtedy można zarezerwować je na ten właśnie dzień i wyznaczyć godzinę. Wówczas mogą być one świetną rozrywką w trakcie imprezy.

Druga opcja jest wybierana wtedy, gdy lot w tunelu aerodynamicznym ma być prezentem dla głównego uczestnika wieczoru kawalerskiego. Voucher upominkowy upoważnia do wykorzystania go w ciągu 1 roku od zakupu. Rezerwację można wykonać wtedy także na stronie organizatora lotów.

Wykonanie rezerwacji oraz zakup vouchera upominkowego jest możliwe przez internet.

Koszty związane z wykupieniem lotów w tunelu aerodynamicznym nie są wysokie. Lot trwający 3 minuty dla jednej osoby to koszt 259 złotych. W przypadku wykupienia pakietu lotów dla większej liczby uczestników można uzyskać niższe ceny, na przykład pakiet dla 4 osób z 3-minutowymi lotami to 979 złotych.

Dokładny cennik zaprezentowany jest na stronie internetowej katowickiego tunelu aerodynamicznego.

Wobec tego lot w aerotunelu może być także świetnym pomysłem na prezent na wieczór kawalerski. To niedrogi upominek, który niesie ze sobą mnóstwo emocji. Właśnie wtedy można poczuć się tak, jak podczas latania w przestworzach bez żadnych ograniczeń!