Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu sosnowieckiej komendy zatrzymali 31-letniego mężczyznę, podejrzewanego o dokonanie szeregu kradzieży i włamań, do jakich doszło w ostatnim czasie na terenie naszego miasta. W toku wykonanych po zatrzymaniu czynności, funkcjonariusze odzyskali wiele przedmiotów pochodzących z dokonanych przez niego przestępstw.

Sosnowieccy policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu uzyskali informację, że to 31-latek może być sprawcą szeregu kradzieży i włamań dokonanych w ostatnim czasie. Kiedy mężczyzna został zatrzymany, rozpoczęli żmudną procedurę sprawdzania wszystkich wytypowanych miejsc, gdzie mogłyby zostać zdeponowane skradzione przedmioty.

Z lombardów na terenie całego województwa policjanci odzyskali wiele sztuk sprzętu elektronicznego, elektronarzędzi, a także rower widoczny na zdjęciach, którego właściciela policja poszukuje.

Pokrzywdzony, który na fotografii rozpozna swoją własność proszony jest o kontakt z wydziałem d/w z przestępczością przeciwko mieniu tel 032 2961 380 lub 032 2961 383. Policjanci podkreślają, że sprawa jest rozwojowa, albowiem posiadają kolejne informacje o przestępstwach dokonanych przez zatrzymanego. 31-latkowi za popełnione czyny może grozić nawet do 10 lat więzienia.