Kolejny bal charytatywny dla Piotra Pastusiaka w jednym z najpiękniejszych obiektów Sosnowca. Miejsca ciągle są.

Alicja Residence to przepiękny, zabytkowy budynek z wytwornymi wnętrzami i cudownymi ogrodami wokół. Znajduje się w Ostrowach Górniczych. 15 października odbędzie się tam bal charytatywny, zorganiozowany przez przyjaciół i znajomych Piotra Pastusiaka.

"Dzięki wam, w ciągu ostatniego roku, udało się zebrać pieniądze, które dały Piotrkowi możliwość niemalże codziennej rehabilitacji. Nasz "podopieczny" zrobił niebywałe postępy. Dlatego tak bardzo istotna jest kontynuacja dalszego leczenia" – informuje pani Ola Kemona, jedna z jego koleżanek.

Piotrek, mąż i ojciec, nagle uległ chorobie, która odebrała mu władzę w rękach i nogach. Poddawany jest rehabilitacji, dzięki niej jego stan ulega poprawie.

Oddajmy głos przyjaciołom Piotrka:

"Pożegnanie lata to dobra okazja do przemyśleń, wspomnień, jak również dobrej zabawy a przy tym pomocy dla naszego przyjaciela Piotra Pastusiaka. Po ostatnim udanym Balu Charytatywnym dla Piotra jako jego Przyjaciele postanowiliśmy zorganizować kolejną edycję. Tym razem chcieliśmy zorganizować coś w okolicy zamieszkania Piotra tak, aby bez większych przeszkód mógł pojawić się na Balu. Najlepszym miejscem na spotkanie bez żadnych wątpliwości okazała się Alicja Residence – tajemnicze miejsce z historią sięgającą 1902 roku, miejsce, które jest nadal zachowane w zabytkowym klimacie. Te wspaniałe piwnice, korytarze, odrestaurowane sale oraz przyjazne podejście do naszej prośby przez Dagę i Bolka – gospodarzy obiektu nie dawały nam żadnych złudzeń. To właśnie tu odbędzie się II Edycja Balu Charytatywnego dla Piotra Pastusiaka, na który serdecznie zapraszamy".

Więcej informacji na www.piotrpastusiak.pl oraz www.bal.piotrpastusiak.pl

Zapraszamy również do obejrzenia filmu:

https://youtu.be/1Brs23HW5NU