W nowych punktach Katowic powstają zupełnie nowe miejsca do życia. Dzięki nim miasto rośnie w oczach i nabiera witalności, a mieszkańcy mogą zrealizować plany związane z własnymi czterema ścianami, w których mogliby się poczuć jak w raju. Dodajmy - w Słonecznym Raju; taką nazwę nosi osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, do którego właśnie wprowadzają się pierwsi lokatorzy. Jeśli komuś marzy się przestronny dom ze sporym kawałkiem ogrodu w bardzo dobrej lokalizacji, na pewno nie przejdzie obojętnie nad tą ofertą.

Lokalizacja zdecydowanie na plus. Na uboczu, ale wciąż blisko do miejskich udogodnień

Nowe domy Katowice wzniesiono na granicy Piotrowic i Podlesia przy ul. Słonecznikowej, niedaleko skrzyżowania z Bukszpanową i Stabika. Lokalizacja w południowych rejonach Katowic to gwarancja ciszy, spokoju i niezmąconej podmiejskiej atmosfery. Parterowa zabudowa, brak komunikacyjnego zgiełku i sporo przestrzeni dookoła czynią z tego punktu doskonałe miejsce do odpoczynku po całym dniu spędzonym innych rejonach aglomeracji. Z drugiej strony w przeciągu kwadransa można dojechać stąd do ścisłego centrum miasta, a mniej niż 10 minut dzieli "Słoneczny Raj" od wielkopowierzchniowych sklepów i centrów handlowych. 

Dwa piętra i 100 metrów w ogrodzonej zabudowie szeregowej

Kameralne osiedle nowoczesnych domków jednorodzinnych o sporym metrażu zostało umiejętnie wkomponowane w zabudowę okolicy. 36 przytulnych, rodzinnych budynków w oryginalnym kształcie architektonicznym postawiono w zabudowie szeregowej. Na przyszłych właścicieli czekają dwa typy powierzchni użytkowej, które łączy metraż około 100 m kw. na dwóch piętrach. Do wyboru pozostaje układ pomieszczeń: zwolennicy praktycznej zabudowy mogą liczyć na 5 pomieszczeń na piętrze i nieco mniejszy układ salonu, jadalni, kuchni i wc na parterze. Dla tych, którzy wolą otwartą przestrzeń, przygotowano większy parter i 3 pokoje z łazienką na górze. W obu aranżacjach widać funkcjonalność i dbałość o detale - architekci przygotowali przemyślane rozwiązania dla ułatwienia codziennego funkcjonowania całej rodziny. 

Do tego taras i sporo miejsca na zieleń. Dlaczego warto zdecydować się na Słoneczny Raj?

Wszystkie budynki posiadają taras, a ich właściciele będą mogli urządzić sobie przed nim kawałek własnego ogrodu. W obrysie części domów znalazło się miejsce na garaż, inne zapewniają stały dostęp do własnej wiaty garażowej. Osiedle jest ogrodzone, a bezpieczeństwa mieszkańców strzeże brama sterowana pilotem. Jeśli ktoś chce znaleźć dobre miejsce do życia - "Słoneczny Raj" jest propozycją wartą rozważenia. Rodziny z małymi i większymi dziećmi, aktywni seniorzy z planem zwolnienia tempa na emeryturze, miłośnicy natury i przestrzeni - ta oferta na stronie dewelopera Trojan znajdzie zdecydowanie wielu adresatów. Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto poświęcić uwagę nowym domom. Położenie w obszarze zielonych płuc Katowic, stały rozwój infrastruktury, coraz młodsi mieszkańcy - każda z tych okoliczności to dobry powód, by zainwestować w nieruchomość przy ul. Słonecznikowej.