Kasjan Cieśla dzięki głosom widzów dostał się do półfinału The Voice of Poland. Młody muzyk z Sosnowca zaśpiewał „Nie mam dla ciebie miłości” z repertuaru Skubasa.

W sobotnim odcinku 16.11.2019 roku w The Voice of Poland Kasjan Cieśla – w balladowym klimacie z gitarą - wykonał utwór „Nie mam dla ciebie miłości” z repertuaru Skubasa. – Jedyne, co mnie u ciebie denerwuje to to, że nie wierzysz w swój własny talent. Potrzebuję, abyś się otworzył. Czuję jakbyś wciąż miał zahamowane emocje – przyznał Michał Szpak. Podobnego zdania była też Margaret.

Innego zdania byli Tomson oraz trener sosnowiczanina – Kamil Bednarek. – Zostawcie chłopaka, niech będzie sobą! – podsumował Tomson.

Wykonanie Cieśli przypadło też do gustu widzom, którzy zagłosowali na niego i dali przepustkę do półfinału.

– DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY ODDALI NA MNIE GŁOS. TO JAKIŚ SEN – SKOMENTOWAŁ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH KASJAN CIEŚLA.

Do kolejnego etapu przeszli: Damian Kulej i Kasjan Cieśla z drużyny Kamila Bednarka, Tadeusz Seibert i Stanisław Ślęzak od Margaret, Alicja Szemplińska i Bartosz Deryło od Tomsona i Barona oraz Daria Reczek i Jakub Dąbrowski z drużyny Michała Szpaka.

Kim jest Kasjan Cieśla?Kasjan Cieśla pochodzi z Sosnowca, gdzie pracuje jako fizjoterapeuta na oddziale geriatrycznym w jednym z lokalnych szpitali. Kuracjusze go uwielbiają – między zabiegami i podczas świąt urozmaica im czas grając na gitarze piosenki ich młodości. Choć doskonale odnajduje się w tej roli, w głębi serca marzy jednak o życiu na scenie. Stąd też, w wolnym czasie tworzy materiał na płytę - pisze własne teksty i komponuje, przelewając na pięciolinię wszystkie swoje uczucia.The Voice of Poland 10 - FINAŁ: kiedy ostatni odcinek programu?

Wiemy już, kiedy w telewizji pojawi się ostatni odcinek jednego z najchętniej oglądanych programów TVP i znamy już oficjalną datę. Finał The Voice of Poland 10 został zaplanowany na sobotę, 30 listopada 2019 roku. W ostatnim odcinku o zwycięstwo powalczy już tylko czwórka uczestników, którzy zostaną wyłonieni w półfinale w sobotę, 23 listopada.

W półfinale zmierzą się:

z drużyny Margaret: Stanisław Ślęzak i Tadeusz Seibert
z drużyny Kamila Bednarka: Kasjan Cieśla i Damian Kulej
z drużyny Michała Szpaka: Daria Reczek i Jakub Dąbrowski
z drużyny Tomsona i Barona: Alicja Szemplińska i Bartek Deryło


Gdzie i o której godzinie oglądać półfinał oraz finał The Voice of Poland 2019?

Półfinał oraz finał The Voice of Poland 10 będzie można oglądać w TVP2 o godzinie 20.05. Wszystkie poprzednie odcinki, które były emitowane w telewizji, są dostępne na platformie VOD.tvp.pl. Dodatkowo na oficjalnej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych programu udostępniane są również dodatkowe materiały, które nie pojawiają się na antenie.